Wrębowa
Zapraszamy do kontaktu:
ul. Wrębowa 19, 44-270 Rybnik
tel. 32 422 84 71
e-mail: biuro@wrebowa.pl
Szukasz produktu?
Wpisz frazę, której szukasz:
pl en
Kontakt

Siedziba Spółki:
ul. Wrębowa 19, 44-270 Rybnik
tel. (32) 422 84 71
e-mail ogólny: biuro@wrebowa.pl

NIP: 642-25-67-620
Sąd Rejonowy w Gliwicach
Wydział X Gospodarczy - KRS w Gliwicach
KRS: 0000096444
kapitał zakładowy: 9.588.500,00 zł 

Zakład Produkcyjny:
ul. Rymera 19, 44-270 Rybnik
tel. 32 423 04 98
fax. 32 423 04 93
e-mail: produkcja@wrebowa.pl

Adam Mura
Z-ca Dyrektora ds. Technicznych
e-mail: amura@wrebowa.pl
wew. 1

Jerzy Poloczek
Kierownik ds. Marketingu i Nowych Wdrożeń
e-mail: jpoloczek@wrebowa.pl
wew.1

Iwona Babiarczyk
Specjalista ds. Marketingu, Przetargów i Umów
e-mail: ibabiarczyk@wrebowa.pl
wew.7

Mirosława Cychowska
Specjalista ds. Zaopatrzenia Zbytu
i Gospodarki Materiałowej
e-mail: mcychowska@wrebowa.pl
wew.5

Rafał Waz
Kierownik Kontraktu
e-mail: rwaz@wrebowa.pl
wew.1

Szymon Kopiec
Kierownik oddziału Produkcji
e-mail: skopiec@wrebowa.pl
wew. 9

Andrzej Fojcik
Specjalista ds. Konstrukcyjno-Technologicznych
e-mail: afojcik@wrebowa.pl
wew.2

Grzegorz Marzec
Kierownik sekcji ds. Przygotowania Produkcji
e-mail: gmarzec@wrebowa.pl
wew.2

Zbyszek Kowalik
Specjalista ds. przygotowania produkcji
e-mail: zkowalik@wrebowa.pl
wew.3

Łukasz Gliwicki
Kierownik oddziału Montaży Zewnętrznych i Serwisu
e-mail: jgortol@wrebowa.pl
wew.8

Rafał Wybraniec
Kierownik ds. Kontroli Jakości
e-mail: rwybraniec@wrebowa.pl
wew.8
 

Formularz kontaktowy:
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Treść zapytania:
Hasło
Wpisz hasło z obrazka:

WRĘBOWA SP. Z O.O. ul. Wrębowa 19, 44-270 Rybnik, NIP: 642-25-67-620, tel: 32 422 84 71 e-mail:
Sąd Rejonowy w Gliwicach Wydział X Gospodarczy - KRS w Gliwicach KRS: 0000096444 kapitał zakładowy: 9.588.500,00 zł
Certyfikat TUV NORD PN-EN ISO 9001:2009, Certyfikat TUV NORD PN-N-18001:2004
Zasady przetwarzania danych osobowych

Wrębowa Sp. z o.o. © 2016
Polityka Cookies, wykonanie: Neone
UE